Kariera

Polish Credit Union UK (PCU UK) jest pierwszą i jedyną polską spółdzielczą kasą oszczędnościowo kredytową w Wielkiej Brytanii. Działalność PCU UK jest regulowana i kontrolowana przez Prudential Regulation Authority oraz Financial Conduct Authority, którym podlegają wszystkie brytyjskie instytucje finansowe, w tym banki.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

Miejsce pracy: Londyn /West Ealing

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na email: kontakt@polishcu.co.uk

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Waluta Kupno Sprzedaż
CHF   3,8091  3,8861
EUR   4,2028  4,2878
GBP   4,6815  4,7761
USD   3,6088  3,6818

ABCUL Stefczyk.info FSCS

PCU UK jest autoryzowana przez Prudential Regulation Authority i jest regulowana przez Prudential Regulation Authority oraz Financial Conduct Authority. Nr rejestracji 593266.